CéDé MULTIVIT 20ml witaminy dla papug i innych ptaków egzotycznych
Pasza uzupełniająca dla ptaków ozdobnych.
Ptaki, które są dobrze utrzymywane, pielęgnowane i karmione, zazwyczaj otrzymują wystarczającą ilość witamin w swojej dziennej dawce, zwłaszcza gdy karma jajeczna CéDé jest stosowana zgodnie z instrukcją w okresie lęgowym, pierzenia i odpoczynku.
Mogą jednak wystąpić okoliczności osłabiające odporność ptaka, takie jak przeciągi, zmiany temperatury, choroba, stres, sezon lotów lub przeprowadzka (np. zakup ptaków, wystawy ptaków itp.).
W takich sytuacjach ptaki i gołębie mają zwiększone zapotrzebowanie na witaminy, które wspomagają metabolizm i regenerację organizmu.
Czas podawania:
CéDé Multivit można podawać z wodą pitną lub mieszać z karmą jajeczną CéDé przez okres od 7 do 10 dni.
Dawkowanie z wodą do picia:
5ml na 1 litr wody (20 kropel to ok.1ml)
lub
10 kropel na 100ml wody w poidełku
Dawkowanie z karmą:
Kanarki, papużki, ptaki owocożerne i owadożerne:
2-3 krople na ptaka, rozpuszczone w kilku kroplach wody i wymieszane z karmą jajeczną Cede lub uniwersalną Cede
Nierozłączki, łąkówki:
4-5 kropel na ptaka
Duże papugi w zależności od masy ciała:
10-14 kropel
Ary i kakadu, w zależności od masy ciała:
10-14 kropel
Gołębie:
10 kropel
Wskazówki:
Wodę wymieniać codziennie.
Na czas podawania witamin , usunąć basenik do kąpieli w klatki.
Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu.
Kompozycja:
dekstroza, sacharoza
Składniki analityczne:
0%, białko surowe
4% tłuszcz surowy
0% włókno surowe
0,2% popiół surowy
85,9% wilgotność
0,02% sód
OSOBA/PODMIOT GOSPODARCZY ODPOWIEDZIALNA/Y W UE: KLAUBEX SMÓL STEFANul. Bolesława Krupińskiego 1440-750 KatowicePolska +48 (32) 202 04 52 [email protected]